Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Elstartolt a 2017/2018-as Vándorkupa

Hírek - Híreink

III_vandorkupa-index

Az előző évek sikereit követően 2017. november 26-án újra elstartolt a III. Beregszászi Amatőr Asztalitenisz Vándorkupa, amelynek továbbra is a Beregszászi 10-es Számú Középiskola nyújtott otthont. A verseny idei, 2017/2018-as kiírásában ezúttal 5 forduló megrendezése szerepel. A zord, esős idő ellenére sokan érezték úgy, hogy ellátogatnak a versenyre és próbára teszik képességeiket.
Az izgalmas, 3 szettes meccseket követően az alábbi eredmények születtek:

1. helyezett: Fórizs József;
2. helyezett: Sóhaj Sándor;
A 3. helyezésen két kiváló játékos is osztozhatott: Nagy Viktória és Martin Roland.

A verseny szabályzata értelmében a vándorkupa, az első forduló győztesénél — ez esetben Fórizs Józsefnél — kap helyet a következő fordulóig, amely időpontja a versenyfelhívás óta megváltozott!

A II. forduló időpontja: 2017. december 16.

Az érmeket, okleveleket és a győztesnek járó kupát Prodán János, a BeregSek alapítója és Vaszil Fekete, a Beregszászi Polgármesteri Hivatal Közoktatási, Ifjúsági és Sportfőosztály osztályvezetője adták át.

A III. Beregszászi Amatőr Asztalitenisz Vándorkupát a Beregszászi Polgármesteri Hivatal kezdeményezésére „ A korlátozott fizikai képességű személyek „Bereg” Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja” társadalmi szervezet ( Bereg SEK) önerőből valósította meg.

Végső Eszter, Beregsek-sajtószolgálat

2018vandorkupa5

2018vandorkupa7

2018vandorkupa8

2018vandorkupa6

2018vandorkupa4

2018vandorkupa3

2018vandorkupa2

2018vandorkupa1

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek