Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon II. Beregszász a Sportért és az Ifjúságért — kosárlabda

Hírek - Híreink

kosar3_index

A "Kárpátaljai Panoráma" Kulturális Alapítvány szervezésében 2017. november 4-én került megrendezésre a „II. Beregszász a Sportért és az Ifjúságért” sporthét harmadik, s egyben utolsó eseménye — a labdarúgás és asztalitenisz után —, a Kosárlabda Kupa. A torna már reggel 8 órakor kezdetét vette a Beregszászi 4. számú Kossuth Lajos Középiskola tornatermében.  A megmérettetésre összesen 6 csapat jelentkezett: 3 iskolás és 3 felnőtt.

A verseny szervezésében és lebonyolításában aktív szerepet vállalt Prodán Janos, a „A korlátozott fizikai képességű személyek „Bereg” Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja” társadalmi szervezet (Bereg SEK) alapítója, valamint Gorshkov Vitalij főbíró. A versenyt Tominec Mihály főszervező nyitotta meg.

A mérkőzéseket az iskoláskorúakból álló csapatok kezdték meg, amelynek eredményei:

 1. helyezett a Beregszászi Ukrán Gimnázium csapata;
 2. helyezett a Beregszászi 4. számú Kossuth Lajos Középiskola csapata;
 3. helyezett a Beregszászi 10. számú Középiskola csapata.

Ezt követte a felnőttek összecsapása. A 2x15 perces meccseket követően a következő eredmények születtek:

 1. helyezett a Beregszászi Öregfiúk csapata;
 2. helyezett a Beregszászi Ifjúsági csapat;
 3. helyezett a Beregszászi Pásztor Ferenc Római Katolikus fiúkollégium csapata;

Az eredmények összesítését  a díjátadó követte. Az helyosztó során az iskolás csapatok, majd ezt követően a felnőttek is átvehették a megérdemelt kupáikat, emlékérmeiket és elismerő díszokleveleiket. Az I. helyezett — Beregszászi Ukrán Gimnázium — csapat kiemelkedő teljesítményéért különdíjat vehetett át. A győztes csapat egy eredeti Adidas kosárlabdával gazdagodott.

kormany tamogatas BGA logo

A színvonalas, ám kemény összecsapások nagyszerűen szolgálták a játékosok és nézők hangulatát, valamint pozitív hatást gyakorolt a sportág népszerűsítéséért városunkban. A rendezvény a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásából valósulhatott meg.

Végső Eszter, BeregSEK sajtószolgálat

kosar

kosar1

kosar2

kosar3

kosar4

kosar6

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek