Get Adobe Flash player

Ma 2022. július 6, szerda, Csaba napja van. Holnap Apollónia napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon II. Beregszász a Sportért és az Ifjúságért — asztalitenisz

Hírek - Híreink

DSC00285

2017. október 28-án a Beregszászi 10. számú Középiskolában hagyományt teremtve, immáron második alkalommal került megrendezésre a „Beregszász a Sportért és az Ifjúságért” asztalitenisz kupa. A versenyen számos induló vett részt a városból és a környező településekről egyaránt. Bemelegítéskor 3 asztalon pattogtak a labdák, a versenyt végül Prodán János valamint Tominec Mihály főbírók lelkesítő szavai nyitották meg.

A versenyzők egy kategóriában indultak, közöttük két női játékossal: Nagy Viktória és Szuhoverhova Viktória, akiket a szervezők értékes különdíjban részesítettek, hiszen bátran helytálltak férfi versenytársaik között.

A képzeletbeli dobogó legfelső fokára Kardos Zoltán léphetett. Őt követte ezüstérmesként Fórizs József, bronzérmesként Szolosenko Mihail. A nyertesek kupát, emlékérmet illetve díszoklevelet vehettek át.

A családias hangulatú versenyen — az elmondottak alapján — minden résztvevő jól érezte magát és bizakodva várják az előttük álló megmérettetéseket.

A verseny sikerének záloga a támogatók, akik nélkül a rendezvény nem valósulhatott volna meg. A szervezők és a résztvevők ezúton fejezik ki hálájukat érte.

A verseny, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által támogatott „II. Beregszász a Sportért és az Ifjúságért” c. projekt, a beregszászi járásban élő pingpongosokat megszólító, közös versenyzési lehetőségként valósult meg. Főszervezője a „Kárpátaljai Panoráma” Kulturális Alapítvány, lebonyolítója pedig „A korlátozott fizikai képességű személyek „Bereg” Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja” társadalmi szervezet (Bereg SEK) volt.

kormany tamogatas BGA logo

Beregszászi Városi Tanács ifjúsági és sport főosztálya mindent megtesz annak érdekében, hogy 2018-ban útjára indulhasson a „III. Beregszászi Amatőr Vándorkupa” asztalitenisz versenysorozat — jelentette ki Vaszil Fekete főosztályvezető a versenyt megelőző tájékoztatón.

Végső Eszter, BeregSEK sajtószolgálat

DSC00228

DSC00244

DSC00263

DSC00285

DSC00289

DSC00295

DSC00308

DSC00321

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek