Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Összemérték erejüket városunk pedagógusai

Hírek - Híreink
ped-sparta_2017_index
A nemzet napszámosainak nem csupán szakmájuk fortélyait, illetve szakirányultságuknak megfelelő rátermettségüket kell tudniuk bizonyítani, megcsillogtatni, hanem a különféle sportokban nyújtott jártasságukról, felkészültségükről is számot kell időnként adniuk. Jó alkalom volt erre az ez év júniusára tervezett beregszászi pedagógus-szakszervezet spartakiádja, amelyre 2017. szeptember 16-án, szombaton került sor.

A sportrendezvény egy hasonlóan fontos városi esemény időpontjához illesztették a szervezők: ezen a napon kerül átadásra és felavatásra a Beregszászi Ukrán Gimnázium és 1. Számú Középiskola bázisán épült műfüves sportpálya.

A spartakiádén résztvevő pedagógusok — a többi mellett — pingpong tudásukat is volt alkalmuk összemérni egymással. Az esemény helyszínéül a korlátozott fizikai képességű személyek Sport és Egészségjavító Klubja társadalmi szervezet asztalitenisz-szakkör bázisa, a Beregszászi 10. Számú Középiskola tornaterme szolgált. A rendezvény ITTF-szabályok szerinti lebonyolítását a játékvezetésen át az eredmények jegyzőkönyvezéséig a BeregSEK koordinálta.

A verseny — az egyszerűség és az átláthatóság kedvéért — az olimpiákon megszokott, egyenes kieséses rendszerben lett megrendezve, ahol a győztesek egyenes ágon, a kiesők a vigaszágon folytathatták a további küzdelmeket. Külön csoportot alkottak a női és a férfi versenyzők.

A spartakiádé asztalitenisz programjának férfi mezőnyében az alábbi eredmények születtek (sorrendben): Volodimir Petruska (Beregszászi Sportiskola); Vaskeba Emil (Beregszászi 7. Számú Általános Iskola); Maxim Medve (Beregszászi 10. Számú Középiskola).

A női mezőny dobogósai sorrendben: Urszta Valéria (Beregszászi 6. Számú Általános Iskola); Koncz Erika (Beregszászi 10. számú Középiskola); Antal Viktória (Beregszászi 9. Számú Általános Iskola).

ped-sparta1_2017

ped-sparta2_2017

ped-sparta3_2017

ped-sparta_2017

Tudósító

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek