Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Saslik sörrel, asztalitenisz barátokkal… — így volt kerek ez az ünnep

Hírek - Híreink

indexA 2017-es Beregszászi Városnapok színes programkavalkádjának kevésbé populáris, de a városi asztalitenisz közössége számára annál fontosabb sporteseménye zajlott le szombaton délelőtt a 10. számú középiskola tornatermében: a Beregszász Open nyílt asztalitenisz verseny. 

A kedvező időjárás és a számtalan, jobbnál jobb aznapi program kevés résztvevőt sarkallt versenyzésre. Azok, akik mégis eljöttek összemérni játéktudásukat mindent megtettek a győzelemért, a dobogós helyezésekért járó érem, kupa és oklevél megszerzéséért.

Akiknek sikerült (sorrendben): Kardos Zoltán, Mihail Szolosenko, Nagy Viktória.

Az érmeket, okleveleket és a győztesnek járó kupát Prodan János, a BeregSEK alapítója és Vaszil Fekete, a Beregszászi Polgármesteri Hivatal Közoktatási, Ifjúsági és Sportfőosztály osztályvezetője adták át.

A többieknek jó erőpróbának bizonyult a júniusban — pontos dátum még nem ismert — esedékes Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából megrendezésre kerülő asztalitenisz tornához.

A Beregszászi Városi Tanács által kezdeményezett verseny megrendezéséhez az Ukrajnai Magyar Demokrata Szövetség nyújtott segítséget. A korlátozott fizikai képességű személyek Beregszászi „Bereg” Sport és Egészségjavító Klub vezetősége ezúton köszöni meg a résztvevők, a támogatók és a versenyt népszerűsítő média közötti szoros együttműködést.

A tornáról készült további képeket a http://www.cok-bereg.ein.uz.ua/ oldalon tekinthetik meg, ahol — egyebek mellett — a soron következő verseny(ek)ről is bővebb információt olvashatnak.

Fotó: Barta Károly

Répási István, BeregSEK titkár
9
1
3
2
5
6
7
12

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek