Get Adobe Flash player

Ma 2021. október 22, péntek, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Nemzetközi asztalitenisz verseny

Hírek - Híreink

ungvar4-asztalitenisz-torna-2017_indexAz elmúlt hétvégén az ungvári Juniszty Sportkomplexum adott otthont a Butterfly 2017 elnevezésű nemzetközi asztalitenisz kupának. A sportrendezvény céljai az asztalitenisz, mint olimpiai sportág népszerűsítése, a versenyzők sportképességeinek tökéletesítése, valamint a baráti országok sportolói közötti kapcsolatok erősítése voltak.

  A résztvevőket négyes csoportokba osztották, amelyekből a két legjobb jutott a következő fordulóba. A nézők izgalmas mérkőzéseket láthattak, de a legélénkebb figyelem mégis a Rating-vezető ukrán játékosok versenyét kísérte. Szinte minden mérkőzésre kiélezett harc volt jellemző. Végül a látványos játékmenetek után gazdára találtak az elismerések.

A bronzéremért folytatott küzdelemben a lvivi Olekszandr Tyimofejev kerekedett felül. A dobogó második fokára a sztriji Andrij Szitak állhatott fel, a győztes teljesen megérdemelten a kijevi Dmitro Piszar lett.

A Beregszászt képviselő Beregszászi Mozgáskorlátozottak Sport és Egészségjavító Klub tagok, valamint a beregszászi járás falvainak (a BeregSEK edzőpartnerei) legjobbjai figyelemreméltó helyén végeztek. Kardos Zsoltán csoportjából továbbjutva lett a döntősök mezőnyének tagja, aki a másnapi küzdelmeken labdarúgásban végzett elkötelezettsége miatt nemtudott részt venni. Az asztalitenisz iránti elkötelezettségükért, elszántságukért és a nemzetközileg is erős mezőnyben való tisztes helytállásért dicséret illeti: Nagy Viktóriát (felnőtt női kategóriában), Kardos Zoltánt és Mihail Szolosenkót. A mezőkaszonyi Pacuk Sándor (Vitka SE) vezette csapat tagjai is előkelő helyezést értek el a különböző kategóriákban. Mindannyian önerőből, a magas nevezési díjak megfizetés ellenében és az előzetes erőviszonyok tudatában vettek részt a több napos versenyen.

ungvar1-asztalitenisz-torna-2017

ungvar2-asztalitenisz-torna-2017

ungvar3-asztalitenisz-torna-2017

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

Fotó: Karpatszkij Objektív

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek