Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Futóklub Beregszászban a KMKSZ ISZ szervezésében – csatlakozz te is!

Hírek - Híreink

futoklub_index

KMKSZ ISZ Beregszászi Alapszervezete futóklubot indított április 3-án. Az ifjúsági szövetség célja ezzel a programmal, hogy minél több embert sarkalljanak az egészséges életmód gyakorlására. Horváth Zoltán, a KMKSZ ISZ gazdasági titkára, a Beregszászi Alapszervezet elnöke elmondta, hogy április 10-én immár harmadik alkalommal futottak közösen.
Első alkalommal a maximum megtett táv 8 km, másodszor 15,6 km, harmadszor pedig 8,5 km volt. A jövőben bárki csatlakozhat a számára megfelelő távra, nem kötelező az egészet teljesíteni, tehát kezdő és haladó futók számára egyaránt jó sportolási lehetőség a Beregszászban tartott alkalom.
– Ehhez a sporthoz nincs szükséged semmire, csak saját magadra. Erősíti a szívet, az immunrendszert, növeli az állóképességet, formálja az alakot, magabiztosságot ad. Amit nyújtunk: motiváció, társaság, edzéstervek, tanácsadás, felkészítés versenyekre. Csatlakozz hozzánk, sportolj velünk, fussunk együtt minden hétfőn! Start 18:00 órától a régi 2-es iskola futókörénél lévő szabadtéri sporteszközöktől – ismertette a részleteket Horváth Zoltán.
Kárpátalja.ma

Futoklub

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek