Get Adobe Flash player

Ma 2021. augusztus 2, hétfő, Lehel napja van. Holnap Hermina napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Egymást „oktatták” a pedagógusok

Hírek - Híreink

023Február 25-én színvonalas sportrendezvénynek adott otthont a Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola tornaterme. Tanárok, óvodapedagógusok mérték össze játéktudásukat a hagyományosnak számító asztalitenisz-tornán. A párharcok megkezdése előtt Ljudmila Tokar, a beregszászi városi oktatási főosztály vezetője, valamint Marija Bubnyak, a közoktatási dolgozók városi szakszervezeti bizottságának elnöke köszöntötték a résztvevőket.

A versenyzők nemenként 2–2 csoportban mérkőztek meg a legjobbaknak járó elismerésért. A tét az első három helyezettnek járó pénzdíj mellett a 2012 őszén megrendezésre kerülő ungvári megyei asztalitenisz-tornán való részvétel volt.

0000

011

A férfiak két hetes, a nők két hatos csoportban, körkörös (mindenki játszik mindenkivel) lebonyolítási rendszerben „oktatták” egymást játéktudásból és kitartásból. A legtöbb párharcot nyerő játékosok közül kerültek ki a dobogós helyezettek.A férfiaknál az első helyezésért való küzdelemben Vaskeba Emil, a Beregszászi 7. Sz. Általános Iskolát képviselve szoros meccsen, 2:1-es arányban diadalmaskodott a Beregszászi 18. Sz. Óvodát képviselő Kozmacsuk György ellen. A harmadik helyezett a „hazai pályán” játszó Taracközi Krisztián lett.

024

A nőknél Szlávik Adrienn (Beregszászi 13. Sz. Óvoda) állhatott a dobogó legfelső fokára legyőzve a szintén „hazai pályán” játszó Urszta Valériát. A harmadik helyen Kozmanko Lilla (Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola) végzett. A torna lebonyolításából aktívan kivették a részüket a Fogyatékkal Élők Bereg Sportegylete társadalmi szervezet fiatal növendékei is. A szervezési feladatok ellátása mellett bíráskodtak, valamint adminisztrációs munkákat is végeztek.
A díjátadók végeztével a torna szervezője és egyben főbírája, Prodán János, az egyesület elnöke az elvégzett munka elismeréséül egy üveg pezsgőt vehetett át.

031

A rendezvény zárásaként az iskola étkezdéjében meleg étel és ital várta a résztvevőket.

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek