Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Sportfelszerelést kaptak az iskolások

Hírek - Híreink

0-04-11-20112011. október 31-én Bihari András, a járási tanács, illetve Ihor Szviscso, a járási állami közigazgatási hivatal elnöke, Mihajlo Ljasko, a hivatal elnökének első helyettese és Olekszandr Podmjatnyikov, az ifjúsági és sportosztály vezetője örömteli missziónak tettek eleget: sportfelszerelést adtak át a Beregszászi Szakosított Bennlakásos Iskola , a gyermek-ifjúsági sportiskola, valamint a korlátozott fizikai képességű személyek Bereg sportklubja növendékeinek.

A felszerelés vásárlásához szükséges pénzt „A BeregFest a gyerekekért” című jótékonysági művészeti árverésen gyűjtötték össze.
Felbuzdulva a tavalyi hasonló akció sikerén, a szervezők elhatározták, hogy az idén is megrendezik az árverést. Ezúttal kárpátaljai festők 12 képe került kalapács alá. A befolyt közel 14 ezer hrivnyáért a gyerekek sportolásához szükséges felszerelést, valamint edzőruhát vásároltak. Élve az alkalommal, a járás elöljárói a sport fejlesztésének, az egészséges életmód népszerűsítésének fontosságát hangsúlyozták, valamint sok sikert kívántak az ifjú sportolóknak.

 

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek