Get Adobe Flash player

Ma 2022. július 6, szerda, Csaba napja van. Holnap Apollónia napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Méltatták a fogyatékkal élők világnapját

Hírek - Híreink

2-09-12-2011Az ENSZ Közgyűlése határozatának megfelelően 1992 óta december 3-án méltatjuk a fogyatékkal élők világnapját. Ebből az alkalomból tartották meg szokásos éves összejövetelüket Vérke-parti klubjukban a Beregszászi Járási Mozgáskorlátozottak Egyesületének (BJME) tagjai. Az egybegyűlteket Elek István, a BJME elnöke , valamint Orosz Ilona könyvelő köszöntötte. Üdvözlő szavaikban hitet és kitartást kívántak a jelenleg

110 főt számláló egyesület valamennyi tagjának, és egyben örömüket fejezték ki, hogy ebben a rohanó világban élnek közöttünk olyan emberek, akik nem közömbösek az elesettek iránt. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Zán Fábián Sándor, a Kárpátaljai Református Egyházkerület püspöke, Nagy Béla, a Kárpátaljai Református Egyház diakóniai osztályának vezetője, valamint Czibere Károly, a Magyar Református Szeretetszolgálat vezetője.

 

1-09-12-2011

0-09-12-2011

Az idei ünnepi összejövetelt többen is támogatták. A Kárpátaljai Református Egyház diakóniai osztály ez alkalommal bográcsgulyással és kenyérrel vendégelte meg a rendezvény résztvevőit, illetve 50 egyesületi tagnak Mikulás-csomagokat juttatott el. Ugyancsak segítséget nyújtott a szerb pékség (vezetője Barta István), a Melany kávézó (Komonyi Ilona, Orosz Viktória), az Alekszandra ABC (Lőrinc Anna), Tarpai Mária magánvállalkozó.A szervezők ezúton mondanak köszönetet a támogatók nagylelkű felajánlásaiért.

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek