Get Adobe Flash player

Ma 2021. augusztus 2, hétfő, Lehel napja van. Holnap Hermina napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Köszönetnyilvánítás

Hírek - Híreink

0-27-11-2011A rokkantak nemzetközi napja küszöbén ünnepeltek a mozgáskorlátozottak beregszászi sport- és egészségjavító Bereg klubjának tagjai: a járás elöljáróitól megkapták az oly régóta áhított teniszasztalt. Az átadáson jelen volt Ihor Szviscso, a járási állami közigazgatási hivatal elnöke, Bihari András, a járási tanács elnöke, Mihajlo Ljasko, a hivatal elnökének első helyettese

, Vladiszlav Hoblik, a hivatal elnökhelyettese, Olekszandr Podmjatnyikov, az ifjúság és a sport kérdéseivel foglalkozó osztály vezetője, Olekszandr Nofenko sportinstruktor. Az ünnepségre a Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola tornatermében került sor — a klub tagjai itt tartják az edzéseket. Élve az alkalommal köszönetet szeretnénk mondani a járás vezetőinek a rokkantak iránti gondoskodásért, az irányunkban tanúsított humán magatartásért, ugyanis ezek még magasabb eredmények elérésére ösztönöznek minket.

 

 

1-27-11-2011

Kalina Kvak, Kárpátalja többszörös asztalitenisz-bajnoka, az országos ifjúsági játékok és a „Higgy önmagadban” országos spartakiádé győztese;
Balega Evelin, a megyei asztalitenisz-bajnokság ezüstérmese, az országos ifjúsági játékok győztese;
Veksi Eszter, az országos ifjúsági játékok győztese (dámajáték);
Nagy Viktória, az országos ifjúsági játékok ezüstérmese;
Olekszandra Huljanics, az országos ifjúsági játékok ezüstérmese (asztalitenisz, páros játék);
ifj. Fóris József, a „Higgy önmagadban” országos spartakiádé ezüstérmese (strandröplabda);
id. Fóris József, többszörös megyei asztalitenisz-bajnok, az országos rekreációs játékok győztese;
Ivan Kvak, az országos és megyei rekreációs játékok ezüstérmese (asztalitenisz);
Kota István, a megye ezüstérmese (asztalitenisz).

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek