Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon A sport mindenkié

Hírek - Híreink

0-30-09-2011A sport mindenkié. Legyen az idős, fiatal, gyermek vagy felnőtt, hivatásos sportoló, irodai alkalmazott vagy akár mozgássérült — sportolni mindenki szeret. Aktívan vagy kevésbé aktívan, rendszeresen vagy csak alkalomadtán mindnyájan szívesen töltjük el időnket barátainkkal egy csapatjáték apropóján, egy-egy agyat tornáztató dámajáték- vagy sakkparti keretében. A sport világnapja alkalmából szeptember 24-én egy különleges sportverseny került megrendezésre.

A Beregszászi Járási Mozgáskorlátozottak Egyesülete egy megmérettetésre invitálta klubhelyiségébe a Beregszász környéki mozgássérülteket. A versenyezni vágyók több sportágban — malom, sakk, dámajáték és asztalitenisz — indulhattak. Malomjátékban harmadik helyezést ért el Máté Magdolna, második lett Kota István, míg az első helyet Orosz Ilona nyerte el.

A királyok játékában, a sakkban a harmadik Bakó Mihály, a második Schrek Ferenc lett, a legjobbnak pedig Kota István bizonyult. A dámajáték harmadik helyezettje Orosz Ilona, második Schrek Ferenc lett, az első helyen pedig Bakó Mihály végzett. Asztaliteniszben a képzeletbeli dobogó harmadik fokára Schrek Ferenc, a másodikra Nagy Sándor, az elsőre pedig Kota István állhatott fel, aki így két kategóriában is a legjobb eredményt tudhatta magáénak. A megmérettetésen aktívan részt vett Morgenthal Gyula és Sztrelka Vologya is.

1-30-09-2011

A győztesek emlékül oklevelet vehettek át. Végül a nap befejezését jelentő szeretetvendégségen a valódi sportszellemhez méltóan a korábbi versenytársak megosztották élményeiket.

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek