Get Adobe Flash player

Ma 2024. július 20, szombat, Illés napja van. Holnap Dániel és Daniella napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 24.06.10. Hírek >> Híreink
  Az Aktív parkok – az egészséges Ukrajna színterei elnöki program keretében pétanque gyerekligát szerveztek a Beregszászi kistérségben. A versenyen több mint 20 fiatal sportoló vett részt. A 9 év felett fiúk között Jehor Sziljcsenko, a 9 év feletti lányok között pedig Polina Sziljcsenko győzött. ...
  Bővebben...
 • 24.05.31. Hírek >> Híreink
  dr. Kalocsay Gézára, az egykori kiváló futballistára, mesteredzőre emlékeztek Beregszászban, születésének 111. évfordulója alkalmából. Városunk szülötte és díszpolgára Csehszlovákiában és Magyarországon is nyert bajnoki címet, edzőként dolgozott Belgiumban és Lengyelországban is, de leginkább arról nevezetes, hogy ő az első magyar válogatott futballista, aki világbajnoki érmet nyert – igaz, csehszlovák színekben. ...
  Bővebben...
 • 24.05.29. Hírek >> Híreink
  Második alkalommal került megrendezésre Beregszászban a Rolling Go elnevezésű közlekedésbiztonsági felvonulás a P.Frangepán Katalin Gimnázium és a Határtalan Segítség Alapítvány szervezésében, a városi tanács támogatásával. A rendezvényen, melynek során városunk fő utcáján szerveztek biciklis felvonulást, Beregszász oktatási intézményeinek gyermekei vettek részt. ...
  Bővebben...
 • 24.05.20. Hírek >> Híreink
  Az Aktív parkok – az egészséges Ukrajna színterei projekt keretében sakkversenyt szerveztek Beregszász iskolásainak. A megmérettetésen 25 sportoló vett részt, mind kezdők, mind pedig haladó játékosok. Az összesítésben Prunyica Olekszandr győzedelmeskedett, a lányok között Darina Volohina vitte haza az aranyérmet     ...
  Bővebben...
 • 24.04.22. Hírek >> Híreink
  Újra versenyben a Beregvidék FC a megyei szintű bajnokságokon. A Beregvidék FC ismét részt vesz a megyei szintű versenyeken, ami fontos lépés egy ilyen gazdag történelemmel rendelkező csapat újjáépítése szempontjából. A Beregvidék FC nemcsak regionális, hanem országos szinten is jelentős sikereket ért el a múltban.     ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Az Asztalitenisz Világnapját méltatjuk

Hírek - Híreink
Asztalitenisz_vilagnap_indexAz Asztalitenisz Világnapját minden évben április 6-án ünneplik világszerte. Ezt a napot a Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) hozta létre 2015-ben, hogy népszerűsítse a sportot és ösztönözze az embereket a mozgásra. Az esemény célja, hogy bemutassa az asztalitenisz előnyeit, melyek közé tartozik a gyors reakcióidő és a jó koncentrációs képesség. Világszerte több ezer rendezvényt szerveznek ezen a napon, beleértve versenyeket, bemutatókat és szabadidős programokat. A sportág népszerűsége folyamatosan növekszik, köszönhetően annak, hogy minden korosztály számára elérhető és szórakoztató. Az ITTF hangsúlyozza, hogy az asztalitenisz nem csak fizikai, hanem szellemi kihívást is jelent. A sportolók kiemelik, hogy az asztalitenisz remek módja a közösségi kapcsolatok erősítésének is. Az Asztalitenisz Világnapja lehetőséget biztosít arra, hogy még többen ismerjék meg és szeressék meg ezt a dinamikus sportot.
BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek