Get Adobe Flash player

Ma 2024. július 20, szombat, Illés napja van. Holnap Dániel és Daniella napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 24.06.10. Hírek >> Híreink
  Az Aktív parkok – az egészséges Ukrajna színterei elnöki program keretében pétanque gyerekligát szerveztek a Beregszászi kistérségben. A versenyen több mint 20 fiatal sportoló vett részt. A 9 év felett fiúk között Jehor Sziljcsenko, a 9 év feletti lányok között pedig Polina Sziljcsenko győzött. ...
  Bővebben...
 • 24.05.31. Hírek >> Híreink
  dr. Kalocsay Gézára, az egykori kiváló futballistára, mesteredzőre emlékeztek Beregszászban, születésének 111. évfordulója alkalmából. Városunk szülötte és díszpolgára Csehszlovákiában és Magyarországon is nyert bajnoki címet, edzőként dolgozott Belgiumban és Lengyelországban is, de leginkább arról nevezetes, hogy ő az első magyar válogatott futballista, aki világbajnoki érmet nyert – igaz, csehszlovák színekben. ...
  Bővebben...
 • 24.05.29. Hírek >> Híreink
  Második alkalommal került megrendezésre Beregszászban a Rolling Go elnevezésű közlekedésbiztonsági felvonulás a P.Frangepán Katalin Gimnázium és a Határtalan Segítség Alapítvány szervezésében, a városi tanács támogatásával. A rendezvényen, melynek során városunk fő utcáján szerveztek biciklis felvonulást, Beregszász oktatási intézményeinek gyermekei vettek részt. ...
  Bővebben...
 • 24.05.20. Hírek >> Híreink
  Az Aktív parkok – az egészséges Ukrajna színterei projekt keretében sakkversenyt szerveztek Beregszász iskolásainak. A megmérettetésen 25 sportoló vett részt, mind kezdők, mind pedig haladó játékosok. Az összesítésben Prunyica Olekszandr győzedelmeskedett, a lányok között Darina Volohina vitte haza az aranyérmet     ...
  Bővebben...
 • 24.04.22. Hírek >> Híreink
  Újra versenyben a Beregvidék FC a megyei szintű bajnokságokon. A Beregvidék FC ismét részt vesz a megyei szintű versenyeken, ami fontos lépés egy ilyen gazdag történelemmel rendelkező csapat újjáépítése szempontjából. A Beregvidék FC nemcsak regionális, hanem országos szinten is jelentős sikereket ért el a múltban.     ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Futball a háború árnyékában

Hírek - Híreink

futballahaboruarnyekaban_index

Májusban hosszú idő után először került sor sporteseményre a gyerekek számára, melyet a Beregszászi Városi Tanács családi és sportosztálya szervezett. Az eseményen más városok csapatai is részt tudtak venni, a tornát Kalocsay Géza ezüstérmes futballvilágbajnok, Beregszász díszpolgára emlékének szentelték. A mérkőzés két– csoportos és play-off – szakaszban zajlott.

 

Az A-csoport szakaszát a Munkács Futball Akadémia II csapata és a beregszászi Spárta FC nyerte. A B-csoportban a Munkács Futball Akadémia I és a Beregszász FC győzedelmeskedett. A döntőt a munkácsi derbi stílusában játszották le, a 3. helyért pedig beregszászi stílusban küzdöttek meg. A torna legjobb játékosai: Csépes Ádám (Beregvidék), Mleko Dmitro (Beregszász FC), Bandura Mihajlo (Spárta FC), Kovalenko Maxim (Munkács Futball Akadémia), Bökényi Roland (Beregvidék), Pauk Artem (Munkács Futball Akadémia), Tokarevszkij Kiril (munkácsi Szokoljata FC).

futballahaboruarnyekaban

A tornát a Munkács Futball Akadémia I nyerte meg, a második helyen a Munkács Futball Akadémia II, a harmadikon a beregszászi Spárta FC, a negyediken pedig a Beregszász FC végzett.

BeregSEK-sajtószolgálat

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek