Get Adobe Flash player

Ma 2021. október 22, péntek, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Három klubtagunk is az év sportolói között Beregszászban

Hírek - Híreink

sp_2021

A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket.   A díjazottak részletes listája alább olvasható.

A korlátozott fizikai képességűek kategóriájában:

 1. I. helyezett: Szabó Szófia (asztalitenisz, edzője Prodán János);
 2. II. helyezett: Nagy Viktória (asztalitenisz, első edzője Prodán János);
 3. III. helyezett: Fóris József (asztalitenisz, edzője Prodán János).

A tanulók és diákok kategóriájában

 1. I. helyezett: Lajos Márk (freestyle, első edzője Olga Okipnyuk);
 2. II. helyezett: Jurij Jaszinszkijt (birkózás, edzői Igor Karimov és Szerhij Popovics);
 3. III. helyezett Ivandel Ákost (ökölvívás, edzője Vaszil Tidir).

A felnőttek között:

 1. I. helyezett: Olekszandr Okipnyuk (freestyle, első edzője Olga Okipnyuk);
 2. II. helyezett: Izsák András (sakk, edzője Bunyij István);
 3. III. helyezett Andrij Rabcsenyuk (labdarúgás, edzője Péter György).

Mindegyik díjazottnak gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Lejegyezte: Répási István

sp_2021

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek