Get Adobe Flash player

Ma 2021. május 13, csütörtök, Szervác és Imola napja van. Holnap Bonifác napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
 • 21.04.06. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) 2014 decemberében határozott úgy, hogy a mai nap, április 6-a minden évben az asztalitenisz világnapja legyen. Ehhez 1 évvel később, 2015-ben már félszáz ország csatlakozott. Ezek nagyvárosaiban többhelyen is lezárták az utcákat és pingpong-asztalokat helyeztek ki, amit bárki használhatott ezen a napon. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Három klubtagunk is az év sportolói között Beregszászban

Hírek - Híreink

sp_2021

A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket.   A díjazottak részletes listája alább olvasható.

A korlátozott fizikai képességűek kategóriájában:

 1. I. helyezett: Szabó Szófia (asztalitenisz, edzője Prodán János);
 2. II. helyezett: Nagy Viktória (asztalitenisz, első edzője Prodán János);
 3. III. helyezett: Fóris József (asztalitenisz, edzője Prodán János).

A tanulók és diákok kategóriájában

 1. I. helyezett: Lajos Márk (freestyle, első edzője Olga Okipnyuk);
 2. II. helyezett: Jurij Jaszinszkijt (birkózás, edzői Igor Karimov és Szerhij Popovics);
 3. III. helyezett Ivandel Ákost (ökölvívás, edzője Vaszil Tidir).

A felnőttek között:

 1. I. helyezett: Olekszandr Okipnyuk (freestyle, első edzője Olga Okipnyuk);
 2. II. helyezett: Izsák András (sakk, edzője Bunyij István);
 3. III. helyezett Andrij Rabcsenyuk (labdarúgás, edzője Péter György).

Mindegyik díjazottnak gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Lejegyezte: Répási István

sp_2021

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek