Get Adobe Flash player

Ma 2022. július 6, szerda, Csaba napja van. Holnap Apollónia napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Szavaztak Beregszász legjobbjairól

Hírek - Híreink

vote_hBizottsági ülést tartott a Beregszászi Városi Tanács Ifjúsági és Sport Osztálya, melynek témáját Beregszász legjobb sportolóinak megválasztása adta. A városi sportszakosztályok részvételével megtartott szakbizottsági ülésen 3 kategóriában szavazhatták meg Beregszász legjobb sportolóit.

A jelöltek között volt olyan, aki városunk nevét egészen az Amerikai Egyesült Államokig vitte. Olexandr Okipnyuk 2020-ban Freestyle síakrobatika sportágban Európa-kupa nyertesként szerepelt korosztálya legjobbjai ellen az USA-ban.

Beregszász legjobb sportolója címet felnőtt kategóriában Olekszandr Okipnyuk kapta, míg őt sorban Izsák András (sakk) és Andrij Rabcsinjuk (labdarúgás) követték.

A különleges bánásmódot igénylő sportolók között Szabó Szofija, Nagy Viktória és Fóris József lettek Beregszász legjobbjai. Ők mindhárman kiemelkedő asztalitenisz eredményeiknek köszönhetik e címet.

Ifjúsági kategóriában Lajos Márkra (Freestyle síakrobatika), Jurij Jaszinszkíjre (görög-római birkózás), Ivandel Ákosra (ökölvívás) Jurij Dubljákra (görög-római birkózás) és Popovics Nellire (Freestyle síakrobatika) esett a választás.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek