Get Adobe Flash player

Ma 2022. július 6, szerda, Csaba napja van. Holnap Apollónia napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon „Show must go on” — határok nélkül

Hírek - Híreink

viki-kvalif-index

A show-nak folytatódnia kell, és fog is — jelentette be Várady Tibor, a Pingpong Határok Nélkül nemzetközi asztalitenisz torna kezdeményezője, főszervezője 3 héttel a sorozat nyitánya előtt. A 2020-as versenynaptár már jóval a beregszászi forduló (október 24) előtt véget ért, az összesített eredményt pedig az addig lejátszott fordulók alapján hirdették ki.

 

A beregszásziak remek szereplése azt jelentette, hogy a 2021-es szezont címvédőként kezdhetik.

Az elmúlt hétvégén a főszervező körlevélben tájékoztatta a résztvevő országok csapatainak vezetőit a versenysorozat indulóinak idei névsoráról. Kiderült, hogy Nagydobrony külön csapattal nevezett be a versenybe, akik újoncként Beregszász, Nagyvárad, Szatmárnémeti, Buzica, Budapest, Püspökladány, Tiszacsege, Ózd, Hajdúnánás csapataival küzd majd a P.P.H.N győztese címért három — 14 éven aluli, felnőtt amatőr és profi — kategóriákban. A szerbiai Tótújfalu visszalépett a versenytől.

A versenynaptár pontos dátumai és helyszínei még nem ismertek.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek