Get Adobe Flash player

Ma 2021. augusztus 2, hétfő, Lehel napja van. Holnap Hermina napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Egyházak feszültek egymásnak

Hírek - Híreink

karacsfalvi_focitorna_2020_indexMagyarország Beregszászi Konzulátusa újabb közösségösszetartó rendezvénnyel hívta fel magára a figyelmet. Szilágyi Mátyás vezető konzul kezdeményezésére a kárpátaljai egyházak, az ungvári TV21 és a beregszászi Pulzus rádió teremfoci csapatai mérhették össze játékerejüket. A hatcsapatos tornának ezúttal a karácsfalvi Sztojka Sándor Körögkatolikus Líceum adott otthont.

Az ötletes esemény nem titkolt célja, hogy — a beregszászi 2018/2019 perc az egészségért 36 órás labdarúgó torna példáján — az egyház, a média és a sport egyvelegéből teremtsenek hagyományt.

A rövidített lebonyolítási rend miatt a 2x10 perces mérkőzések a barátság és a fairplay jegyében zajlottak, Istennek hála, sérülés nem történt.

Az egyesület lelkes, ám amatőr médiatámogatója, a Pulzus rádió mindhárom (református egyház, a görögkatolikus egyház és a beregszászi konzulátus) ellenfelével szemben alul maradt, így sereghajtóként zárva a tornát osztozhatott a beregszászi római katolikus egyház csapat végső győzelmében. A másik médiaválogatott, az ungvári TV21 csapata a 4. helyen zárta a viadalt.

Az eredményhirdetést és a csapatfotózást követően meleg bogrács és halászlé várta a résztvevőket.

Lejegyezte: Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

karacsfalvi_focitorna2_2020

karacsfalvi_focitorna1_2020

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek