Get Adobe Flash player

Ma 2021. május 13, csütörtök, Szervác és Imola napja van. Holnap Bonifác napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
 • 21.04.06. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) 2014 decemberében határozott úgy, hogy a mai nap, április 6-a minden évben az asztalitenisz világnapja legyen. Ehhez 1 évvel később, 2015-ben már félszáz ország csatlakozott. Ezek nagyvárosaiban többhelyen is lezárták az utcákat és pingpong-asztalokat helyeztek ki, amit bárki használhatott ezen a napon. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Töretlen a sorozat népszerűsége

Hírek - Híreink

IMG_20200118_120332A 2016-ban indult és három évig töretlen népszerűségnek örvendő Beregszászi Amatőr Asztalitenisz Vándorkupa hangulatát idézte a 2020. január 18-án megrendezett Beregszászi Open amatőr asztalitenisz vándorkupa negyedik fordulója. A versenyt ezúttal is Pacuk Sándor nyerte, aki csupán egy győzelemre van a végső diadal, a Beregszászi Városi Tanács Sport és Ifjúsági Főosztály vándorkupájának elnyerésétől.

A vándorkupa IV. fordulójának eredménye: 1. hely: Pacuk Sándor; 2. hely: Fóris József; 3. hely: Sóhaj Sándor; 4. hely: Martin Roland; 5. hely: Szolosenko Mihály; 6. hely: Marci Sándor; 7. hely: Répási István; 8. hely: Tamási László; 9. hely: Nagy Béla; 10. Szeghljánik Gergely.

A helyezetteknek járó okleveleket és érmeket Vaszil Fekete, a Beregszászi Városi Tanács Sport és Ifjúsági Főosztály osztályvezetője adta át. A versenysorozat főbírója ezúttal is Prodán János, a BeregSEK alapítója volt.

A torna következő. V. fordulójának helyszíne továbbra is a Beregszászi 10. Számú Középiskola, időpontja: 2020. február 15., 10:00 órai kezdettel. Regisztráció a helyszínen a viadal kezdete előtt félórával.

További közérdekű információ: 2020. február 8-án rendezik a Pingpong Határok Nélkül harmadik fordulóját Tiszacsegén (Egyeki sportcsarnokban). A 2 fős csapatok nevezését a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címek valamelyikére juttassák el legkésőbb február 6-ig.

Tudósított: Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

IMG_20200118_120433

IMG_20200118_120652

IMG_20200118_123958

IMG_20200118_124301

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek