Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon A határokat már csak a térelválasztók jelentik — ünnepi (év)forduló Nagyváradon

Hírek - Híreink

Marghita_indexMinden eddiginél több játékossal került megrendezésre az első évfordulóját ünneplő Pingpong Határok Nélkül nemzetközi asztalitenisz bajnokság 2019. szeptember 8-án, a Nagyváradi Era Shopping Parkban lévő Tibclau Sportklub bázisán. A sorozat kilencedik fordulójára rekordnak számító, 80 versenyző regisztrált.

A verseny szervezői szerint e magas létszám is azt igazolja, hogy a kezdeményezés — miszerint az elszakított nemzetrészekben élők a honismereti kirándulások és a pingpong-versenyek alkalmával újra, egy határok nélküli közösséget alkossanak — sikeres, sőt, a hozzá fűzött reményeket is maradéktalanul beváltotta. Ezúttal (is) mind az 5 rendező ország (Románia, Magyarország, Ukrajna, Szlovákia, Szerbia) képviseltette magát a versenyen.

Az ünnepélyes megnyitó keretein belül Várady Tibor házigazda, főszervező visszatekintve az egész éves munkára oklevéllel ismerte el a támogatók segítségét, a lelkes aktivisták hozzáállását, valamint a legeredményesebb játékosok kitartását.

PPHN_Elismer

Ezt követően a 16 felnőtt (amatőr), 4 igazolt (profi) és 20 ifjúsági (14 év alattiak) csapat részvételével kezdetét vette a verseny.

PPHN_Nagyvarad_08_09_2019

A sorozat amatőr favoritjai ismét a beregszászi Pacuk-Szolosenkó páros voltak, akik egészen a döntőig menetelve, kiegyensúlyozott jó játékkal a második helyen végeztek az amatőr/profi Andrási vegyespáros-csapat mögött. A másik beregszászi csapatnak ismét az egyenes kieséses szakaszelső jelentette a verseny végét: a Répási-Martin párosnak a forduló későbbi győztese állta útját a főtáblán.

A PPHN sorozat következő állomása Marghita (Románia) lesz. Időpontja: 2019. szeptember 29.

Beregszász 2019. október 19-én rendezi a sorozat XI. fordulóját. A versenyre bárki jelentkezhet, a részvételre csupán előzetes regisztráció szükséges.

A frissített versenyeredmények megtalálhatóak a társszervező Nagyváradi Tibclau Sportklub hivatalos honlapján a http://www.tibclau.ro/index.php/biliard/ oldalon (román nyelven).

Aki kedvet kapott, hogy csatlakozzon a beregszászi csapathoz, és jelezné részvételi szándékát a hátralévő versenyekre, az érdeklődjön a feltételekről Répási Istvánnál a +380 (95) 490 36 11-es mobilszámon személyesen, vagy e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elérhetőségek valamelyikén.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek