Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Győzelemmel ünnepelt Beregszász

Hírek - Híreink

Nagyvarad_web9_IndexKemény összecsapások, sajátságos szabályalkotás, nyereményeső és aktív kikapcsolódás jellemezte a „Pingpong Határok Nélkül” – 2019 sorozat kétnapos (június 15-16) nagyváradi születésnapi versenyhétvégéjét. A 14 év alatti korosztály képviselőivel rekordmennyiségű versenyző volt jelen a házigazda Tibclau Asztalitenisz Egyesület alapításának 15. évfordulójára megrendezett pingpong-gálán.

Az igazi születésnapi hangulatot leginkább a gyerekek érezték: a kupák, érmek, oklevelek mellett a hazai klub jóvoltából értékes sport és iskolai eszközök is kisorsolásra kerültek. Fortuna szekere mindenki számára tartogatott némi meglepetést.

A felnőttek helyzete korántsem volt ennyire egyszerű: az egyenes kieséses rendszer lebonyolítási rendje okozott némi feszültséget a bent maradt (főleg beregszászi) csapatok és a szervezők között. A vitás kérdések végére a hazai klub vezetősége következetes és határozott döntéssel tett pontot!

Hosszas várakozás után végül jó érzékkel és figyelemre méltó eredménnyel csatlakoztak be a 2020-as versenyszezon szerbiai főszervezői is. A Bata Károly vezette szerb csapat a negyeddöntőig jutott.

A P.P.H.N hetedik, nagyváradi fordulóját végül ismét a Pacuk János – Mihail Szolosenko páros nyerték a házigazda Várady — Mirca páros előtt, míg a helyosztón szoros küzdelemben Kardos Zoltán és Répási István állhattak fel a képzeletbeli dobogó harmadik fokára.

A különleges alkalom második napja már az aktív kikapcsolódásról, az ismerkedésről és a baráti kapcsolatok ápolásáról szólt. Azok, akik éltek a születésnapos vasárnapra szóló meghívásával, felejthetetlen élményekkel gazdagodtak: jártak a Drágán-tó aláaknázott zsilipjénél, a tavat tápláló vadpisztrángos patakoknál, a Remeti hegyekben, valamint a şuncuiuşi Pestera Unguru Mare, vagy ismert magyar nevén a vársonkolyosi Nagy Magyar-barlangoknál is.

A beregszászi csapat ezúton gratulál Várady Tibornak, a Tibclau elnökének és a klub vezetőségének a rendezvény színvonalas megszervezéséért, a megkülönböztetett figyelemért és szívélyes vendéglátásért.

A verseny soron következő, VIII. fordulóját Hajdúdorogon, 2019. július 21-én rendezik.

Ma_web

Nagyvarad_web6

Nagyvarad_web8

Nagyvarad_web10

nagyvarad_delvidek

Nagyvarad_web

Ma1_web

Nagyvarad_web4

Nagyvarad_web3

IMG_2505

Nagyvarad_web1

Nagyvarad_web2

A frissített versenyeredmények megtalálhatóak a társszervező Nagyváradi Tibclau Sportklub hivatalos honlapján a http://www.tibclau.ro/index.php/biliard/ oldalon (román nyelven).

Aki kedvet kapott, hogy csatlakozzon a beregszászi csapathoz, és jelezné részvételi szándékát a hátralévő versenyekre, az érdeklődjön a feltételekről Répási Istvánnál a +380 (95) 490 36 11-es mobilszámon személyesen, vagy e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elérhetőségek valamelyikén.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek