Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Sportban a nemzeti összetartozás

Hírek - Híreink

NON2019-indexMég a tikkasztó nyári forróság sem vette el a kedvét azoknak az asztalitenisz-kedvelőknek, akiknek vajmi esélyük sem lett volna megnyerni a III. Beregszászi Nemzeti Összetartozás Napja Asztalitenisz Torna kupáit, érmeit: Ők kitartóan, és sportszerűen küzdöttek meg minden pontért, szettért, győzelemért.

Mint ahogy az előző két nemzeti összetartozás-napi versenyről, úgy erről sem távozott senki üres kézzel. Mind a felnőtt, mind pedig a gyerek kategória játékosai névre szóló okleveleket, illetve emléklapokat kaptak a versenyvégi díjkiosztón. Előbbiek közül az 1.-3. helyezettek Magyarország Miniszterelnöksége és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásának jóvoltából értékes serleget, érmet és elismerő oklevelet, míg utóbbiak Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának ajándékcsomagjait vehették át. A szervezők az ellátásról és a versenyzők „hidratálásáról” sem feledkeztek meg.

A nemzeti összetartozás napja immár (3. alkalommal) nemcsak a kultúrát, a népi- és történelmi hagyományokat kedvelőknek szolgált közösségformáló alkalommal, hanem a sport kedvelőinek, az asztalitenisz megszállottjainak is.

A jóhangulatú esemény másik figyelemre méltó érdekessége, hogy a legidősebb és legfiatalabb versenyző között 65 év korkülönbség volt. A mindössze 5 éves Szabó Taiszia kapta a verseny „Fiatal tehetsége” különdíját.

A felnőttek legjobbja Kardos Zoltán, Beregszász polgármesterének 2018-. évi sportösztöndíjasa lett, míg a 14 év alattiak kategóriájának győztese Marton Efrán.

A szervezők ezúton köszönik meg a Beregszászi Városi Tanács Ifjúsági es Sport Főosztályának a verseny lebonyolításához való hozzájárulását, valamint Beregszászi 10. Számú Középiskola igazgatójának a helyszín biztosítását.

Verseny_felnott_web_00

Verseny_felnott_web_2

Verseny_felnott_web_3

Verseny_felnott_web_4

Verseny_felnott_web_5

Verseny_gyerek_1

Verseny_felnott_web_1

Verseny_felnott_web_8

Verseny_felnott_web_9

Verseny_gyerek_4

Verseny_gyerek_3

Verseny_gyerek_2

Verseny_felnott_web_7

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek