Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Ismét taroltunk!

Hírek - Híreink

Ozd_indexBeregszász ellentmondást (ellenállást) nem tűrően halad afelé, hogy mind egyéniben, mind pedig csapatban megnyerje a 2019. évi Pingpong Határok Nélkül amatőr asztalitenisz versenysorozatot.

A roadshow hatodik, ózdi fordulóján is a beregszászi felnőtt csapatok bizonyultak a legjobbnak: a Pacuk-Szolosenko páros immár 4. alkalommal nyerte meg az idei kiírás amatőr kategóriáját, míg a Popovics-Fóris duó ezúttal az Ambrus-Majoros hajdúnánási kettőssel osztoztak a harmadik helyen.

A verseny különlegessége mégis a résztvevő fiatal játékosok magas létszáma volt. A 14 év alatti kategóriában (9 csapat) összesen 18 tehetség ragadott ütőt, köztük három kevert, técsői (Kárpátalja) párossal a mezőnyben. A legfiatalabbak között a hazaiak felé „lejtett a pálya”, azonban a kárpátaljai szórványmagyar területről érkezők sem szégyenkezhettek az előkelő 2. illetve a 3 . hely megszerzésével.

Gratulálunk a kiváló eredménynek!

Ozd

Ozd_1

Ozd_index

Ozd_2

A verseny soron következő, VII. fordulóját Nagyváradon, 2019. június 15-16-án rendezik. A romániai forduló — a Tibclau alapításának évfordulója alkalmából szervezett kiegészítő programok miatt — ezúttal 2 napos lesz.

(Azt megelőzően 2019.06.08-án Beregszászban harmadik alkalommal rendeznek nemzeti összetartozás-napi asztalitenisz versenyt, melyre a szervezők sok szeretettel várják a jelentkezőket! A részvétel ingyenes, regisztráció a helyszínen!)

BeregSEK_Felhivas-2019_NON

A frissített versenyeredmények megtalálhatóak a társszervező Nagyváradi Tibclau Sportklub hivatalos honlapján a http://www.tibclau.ro/index.php/biliard/ oldalon (román nyelven).

Aki kedvet kapott, hogy csatlakozzon a beregszászi csapathoz, és jelezné részvételi szándékát a hátralévő versenyekre, az érdeklődjön a feltételekről Répási Istvánnál a +380 (95) 490 36 11-es mobilszámon személyesen, vagy e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elérhetőségek valamelyikén.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek