Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Budapest „bevehetetlen” maradt

Hírek - Híreink

Pestszentimre_indexA Pestszentimrei P. SE vendégpályán fogadta a Pingpong Határok Nélkül V. fordulójára jelentkező 30 résztvevőt. A tíz 12 éven aluli, 4 igazolt és 14 amatőr közül Beregszász „egymaga” két fiatalt és további hat amatőr versenyzőt nevezett a PPHN hétvégi, budapesti állomására.

Mint az előző 4 fordulóban, ezúttal is felemás eredményekkel zárt a beregszászi küldöttség: a babérokat ezúttal is a Pacuk-Szolosenko páros arathatták volna le, ha a döntőben a Vajda-Permentes páros fölé tudtak volna kerekedni. A végjáték a hazaiaknak kedvezett és 3:2-es összesítéssel győzték le Beregszász legeredményesebb játékosait.

Ifjú titánjaink a megosztott negyedik hely jutott. Jutalmuk, az édességcsomag mellett a verseny jó hangulatának és pörgő ritmusának megtapasztalása volt.

Pestszentimre1

Pestszentimre9

Pestszentimre10

Pestszentimre12

Pestszentimre11

Pestszentimre2

Pestszentimre3

Pestszentimre5

Pestszentimre4

Pestszentimre7

Pestszentimre8

A PPHN sorozat következő állomása Ózd lesz. Tervezett időpontja: 2019. június 1.

A frissített versenyeredmények megtalálhatóak a társszervező Nagyváradi Tibclau Sportklub hivatalos honlapján a http://www.tibclau.ro/index.php/biliard/ oldalon (román nyelven).

Aki kedvet kapott, hogy csatlakozzon a beregszászi csapathoz, és jelezné részvételi szándékát a hátralévő versenyekre, az érdeklődjön a feltételekről Répási Istvánnál a +380 (95) 490 36 11-es mobilszámon személyesen, vagy e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elérhetőségek valamelyikén.

Répási István, BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek