Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Az év sportolói Beregszászban

Hírek - Híreink

ev-sportoloi_2018_index

Babják Zoltán polgármester köszöntötte azokat a sportolókat, illetve polgármesteri ösztöndíjakat nyújtott át nekik, akik az év sportolói lettek Beregszászban 2018-ban. A tanulók és diákok kategóriájában Ihor Rozihrajev (ökölvívás) végzett az élen Pfeifauf György (kézilabda) és Jevhen Zaprjahajev (labdarúgás) előtt.

A felnőttek között Kardos Zoltán (asztalitenisz) lett az első, megelőzve Roman Ohart (labdarúgás), illetve Valentin Sipovicsot (kézilabda).

A korlátozott fizikai képességűek kategóriájában Nagy Viktória (asztalitenisz) győzött, míg a második helyezett ifj. Fóris József (asztalitenisz), a harmadik pedig id. Fóris József (asztalitenisz) lett.

Újabb győzelmeket kívánt számukra a polgármester, hogy tovább öregbítsék a város jó hírét, a városi tanács pedig azon lesz, hogy kellő feltételeket teremtsen a sportolók számára- olvashatjuk Babják Zoltán közösségi oldalán.

ev-sportoloi_2018

ev-sportoloi1_2018

ev-sportoloi2_2018

ev-sportoloi3_2018

ev-sportoloi4_2018

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek