Get Adobe Flash player

Ma 2021. október 22, péntek, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Pingpong Határok Nélkül — a roadshow elindult

Hírek - Híreink

PPHN_index

A Debreceni Asztalitenisz Klub (D.A.K) kezdeményezésére 2019. január 13-án elrajtolt a „Pingpong Határok Nélkül” elnevezésű nemzetközi amatőr asztalitenisz bajnokság. Az eseményfolyam hasonlatos a BeregSEK által 4 éve útjára indított Beregszászi Amatőr Asztalitenisz Vándorkupához, annyi eltéréssel, hogy szervezői ezúttal 4 ország (Magyarország, Románia, Szlovákia, Ukrajna) részvételével bonyolítsák le a „roadshow-t”.

A résztvevő országokat képviselő csapatok mindegyike szervezője is egyben a kupasorozatnak. Az ötletgazda felkérésének ugyanis az volt feltétele, hogy a résztvevők kötelezzék el magukat arra (Ukrajna esetében a BeregSEK), hogy legalább egy versenyt hazájukban rendnek meg. Ennek megfelelően a versenynaptár az alábbiak szerint alakul:

1. Alesd (Románia, január 13.),
2. Tiszacsege (Magyarország, február 17.),
3. Buzita (Szlovákia, egyeztetés alatt);
4. Gyulafehérvár (Románia, egyeztetés alatt);
5. Ózd (Magyarország; május 26.);
6. Nagyvárad (Románia, június 15-16);
7. Hajdúdorog (Magyarország, egyeztetés alatt);
8. Hajdúnánás (Magyarország, egyeztetés alatt);
9. Marghita (Románia, szeptember 25.);
10. Beregszász (Ukrajna, október 13.);
11. Nagykároly (Románia, egyeztetés alatt).

A rendezvény 12.-ik fordulójának záróünnepsége, december 15-én lesz Debrecenben, a D.A.K nagyerdei stadion asztalitenisz bázisán. (Temesvár és Budapest menet közben jelezte csatlakozási szándékukat a részvételre.)

Az első, Alesdi forduló hely- és kapacitáshiány miatt Nagyváradon volt megszervezve az Era Shopping Parkban, ahol a résztvevőknek párban és egyéniben is meg kellett küzdeniük a csoportból, majd az egyenes kieséses szakaszból való tovább jutásért. Az első fordulót követően 6 kategóriában (profi páros, profi egyéni, amatőr páros, amatőr egyéni és 14 év alattiak párban és egyéniben) is eredményt hirdettek.

A Prodán János vezette BeregSEK-csapat három versenyzője kategóriájának (páros amatőr) második felében végzett. A Répási István - Martin Roland (2-2 győzelem) és a Nagy Viktória - Nadaban Horatiu (1-1 győzelem) összetételű párosoknak a 3. és 4. helyen sikerült tovább jutniuk csoportjaikból. Ezt követően egyenes kieséses szakaszban folytatódtak a párharcok. A beregszászi csapatoknak az egyenes kiesés első fordulója jelentette a verseny végét, ám addig gyűjtött pontjaik megmaradnak a következő fordulókra. A debreceni, 12.-ik zárófordulót követően összegzik a csapatok addig elért (csapatbéli és egyéni) eredményeit és az alapján állítják össze a verseny végleges rangsorát.

PPHN-2

Eredmények az érintett kategóriákban (amatőr páros):

 1. hely: Várady Tibor - Simu Marius (Románia, Nagyvárad) - 16 pont;
 2. hely: Szemerszki Richard - Kiss Sándor (Magyarország, Tiszacsege) - 12 pont;
 3. hely: Comiati Alexandra - Pascui Nicoleta (Románia, Nagykároly) - 8 pont;
  …..

  14. hely: Répasi István - Martin Roland (Ukrajna, Beregszász) - 2 pont;
  ….

  17. hely: Nagy Viktória - Nadaban Horatiu (Ukajna/Románia) - 1 pont;
  ....

  20. hely: Hegyi Peter-Hegyi András (Magyarország, Debrecen) -1 pont.

Egyéni:

 1. hely: Várady Tibor (Románia, Nagyvárad) - 16 pont;
 2. hely: Simu Marius (Románia, Nagyvárad) - 16 pont;
 3. hely: Szemerszki Richard (Magyarország, Tiszacsege) - 12 pont;
  ….

  27. hely: Répási István (Ukrajna, Beregszász) - 2 pont;
  28. hely: Martin Roland (Ukrajna, Beregszász) - 2 pont;

  ….

  33. hely: Nagy Viktória (Ukrajna, Beregszász) - 1 pont;
  …..

  40. hely: Hegyi András (Magyarország, Debrecen) - 1 pont.

A részletes versenyeredmények megtalálhatóak a társszervező Nagyváradi Tibclau Sportklub hivatalos honlapján a http://www.tibclau.ro/index.php/biliard/ oldalon (román nyelven).

Aki kedvet kapott, hogy csatlakozzon a beregszászi csapathoz, és jelezné részvételi szándékát a hátralévő versenyekre, az érdeklődjön a feltételekről Répási Istvánnál a +380 (95) 490 36 11-es mobilszámon személyesen, vagy e-mailben a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. elérhetőségek valamelyikén.

Lejegyezte: R. I., BeregSEK-sajtószolgálat

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek