Get Adobe Flash player

Ma 2022. július 6, szerda, Csaba napja van. Holnap Apollónia napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Közösségépítés, jó hangulat és kemény csaták

Hírek - Híreink

index_2018Sikerrel zárult a korlátozott fizikai képességű személyek Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja társadalmi szervezet (BeregSEK) ez évi utolsó rendezvénye: a „Közös nemzeti érdekünk: fiatalokkal az esélyegyenlőségért és a sportért” elnevezésű asztalitenisz torna. A sportesemény a fogyatékkal élő emberek világnapján került megrendezésre. 

A program azzal a nem titkolt céllal valósult meg, hogy egymásnak teljesen ismeretlenek alkossanak közösséget, ismerjék meg egymást, barátkozzanak, versenyezzenek egymással és népszerűsítsék az asztaliteniszt nemzetiségi hovatartozásra, egészségi állapotra, korra és nemre való tekintet nélkül.

A versenyt megtisztelte jelenlével Magyarország Beregszászi Konzulátusának két konzulja is. Lévén, hogy játékosokként érkeztek a megmérettetésre, ellenfeleik – az egyenlőség jegyében – nem voltak tekintettel, hivatali beosztásukra. Végül együküknek – becsülettel helytállva – megérdemelten sikerült az előkelő 9. helyezést megszereznie.

A szervezők ezúttal is kitettek magukért: a játékszabályok betartásáért és a főbíró munkájának segítéséért asztalbírókat bíztak meg, a versenyzőknek pedig a játékok közötti időben frissítőt, gyorsételeket és kávéfogyasztási lehetőséget biztosítottak.

A regisztrált játékosok magas száma miatt 4 csoportban zajlottak az összecsapások a csoportonkénti első hely megszerzéséért. A csoportok 2-4. helyezettjei az alsó, vesztes ágon folytatták tovább küzdelmeiket a végső helyezés elérése érdekében.

A legjobb 4 döntős személye – egy kivétellel – a BeregSEK aktív játékosai közül került ki. A győzelemért folytatott versengésben Nagy Viktória szerezte a legnagyobb meglepetést, aki több erős, férfi riválisát is legyőzve végül – Pacuk Sándor és Fóris József mögött – a harmadik helyet szerezte meg.

A versenyt és a díjátadót követően Beregszász egyik jó nevű egészség- és szépségcentruma értékes felajánlásának köszönhetően – sorsolás útján – egy 10 alkalomra szóló akciós masszázsbérlet tulajdonosa lett Agárdi Anna, Mihail Szolosenko és Pacuk Sándor. Utóbbi szerencsés nyertes – sportszerűségből jelesre vizsgázva – nyereményét Nagy Viktóriának ajándékozta.

A résztvevőknek a verseny végét követően terített asztal mellett volt alkalmuk értékelni saját és társaik teljesítményét, megosztaniuk egymással az ott szerzett tapasztalatokat, élményeket.

A BeregSEK vezetősége ezúton mond köszönetet a versenyzőknek, hogy jelenlétükkel támogatták a rendezvényt, valamint Veres Péternek, a Beregszászi 10. Számú Középiskola igazgatójának, amiért helyszínt biztosított a verseny színvonalas lebonyolításához.

A rendezvény Magyarország Kormányának, a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkársága jóvoltából a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával valósult meg.

3W2A5072

3W2A5146

3W2A4952

3W2A4965

3W2A5151

3W2A5228

3W2A5236

3W2A5250

3W2A4994

3W2A5006

3W2A5136

3W2A5291

3W2A5314

3W2A5149

3W2A5322

3W2A5355

3W2A5394

3W2A4938

 

 

 

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek