Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Világbajnoki selejtezőn járt a BeregSEK sportolója

Hírek - Híreink

viki-kvalif-index

2018. szeptember 25-e és 28-a között 88 sportoló (64 férfi és 24 nő) részvételével rendezték meg a fogyatékkal élők ukrajnai asztalitenisz bajnokságát a csenyihivi „Himik” sportkomplexumban. Az ország egyik legerősebb „felmérő”, s egyben kvalifikációs versenyére Ukrajna 18 közigazgatási egységéből (Kárpátalja, Doneck, Ivano-frankivszk, Kijev, Mikolajiv, Zaporizzsja, Voliny, Herszon, Odessza, Ternopil, Dnipropetrovszk, Harkiv, Cserkaszi, Csernyivci, Lvivi, Csernyihiv, Rivne) érkeztek sportolók.
A régiók legjobbjai a jövő évi szlovéniai para-asztalitenisz világbajnokság indulási jogáért küzdhettek meg kategóriánként, egyéni számban.

Kárpátalját, a Fogyatékkal Élők Kárpátaljai Megyei Testnevelési és Sportközpont (INVASPORT) három magasan jegyzett versenyzője képviselte, köztük „A korlátozott fizikai képességű személyek Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja” (BeregSEK) neveltjével, Nagy Viktóriával.

A mezőny erejét, s egyben a torna színvonalát is jelezte, hogy a több ízben is Beregszász legjobb asztalitenisz sportolójának választott ösztöndíjas és korosztályos Ukrajna-bajnoka is csupán kategóriája 4. helyén végzett. Az ungvári székhelyű INVASPOT másik két játékosa a 3. (Lyakhov Nikolay) és 9. (Fedorko Vladislav) helyen fejezték be a selejtezőt.

A BeregSEK vezetőség és teljes tagsága ezúton gratulál Nagy Viktóriának a versenyen elért eredményéhez.

Viki-kvalif-2018

Répási István, Beregszász hetilap

(a sports.te.ua és az m.gorod.cn.ua nyomán)

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek