Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Beregszász a sportért és az ifjúságért

Hírek - Híreink

Felhivas_indexMúlt héten még eszközfejlesztésről cikkeztek a helyi sajtóorgánumok a BeregSEK háza táján, szeptember 8-án pedig már nagyszabású asztalitenisz kupáról érkeztek érdekes versenybeszámolók. Ezen a hétvégén került megrendezésre a „Kárpátaljai Panoráma” Kulturális Alapítvány „III. Beregszász a sportért és az ifjúságért” elnevezésű kezdeményezésének második nagyszabású programja: az asztalitenisz kupa.

A szombati rendezvénynap az asztalitenisz szerelmeseié volt. A Beregszászi 10. számú Középiskola tornatermében rekordszámú jelentkező vágott neki a megmérettetésnek. Voltak, akik az új versenyasztalok miatt jöttek el, olyanok is, akiket az erőviszonyok érdekeltek, de többségük mégis a BeregSEK-közösségébe tartozó sportolók voltak. (a Nagyszőlősi járási Mátyfalváról is érkeztek résztvevők)

A hivatalos megnyitón Tominec Mihály, az Alapítvány nevében köszöntötte a versenyzőket, s kívánt számukra jó versenyt és kellemes időtöltést. Ezt követően Prodán János, a BeregSEK alapítótagja mondott köszönetet az új asztalokért a támogatóknak, ismertette a szabályokat, majd kezdetét vette a verseny.

A lányoknál Cikáló Vanda Anitát megelőzve Nagy Viktória lett a női kategória győztese. A férfiaknál Kardos Zoltán bizonyult a legeredményesebbnek, aki előbb Sóhaj Sándor (3. hely), majd a döntőt követően Pacuk Sándor (2. hely) legyőzőjeként emelhette magasba a győztesnek járó serleget.

IMG_1683

A rendezvény a Magyar Kormány, a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkársága és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásának köszönhetően valósulhatott meg.

kormany_tamogatas_BGA_logo

Répási István Beregszász hetilap
IMG_1654
IMG_1660
IMG_1681
IMG_1672
IMG_1667

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek