Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Új asztalokkal várjuk játékosainkat

Hírek - Híreink

IMG_1546A lehető legjobb időzítéssel, szeptember 1-én „szolgálatba” állította 3 új versenyasztalát a korlátozott fizikai képességű személyek Beregszászi „Bereg” Sport és Egészségjavító Klubja. Az iskolakezdéssel egyidőben ezen túl méltóbb játékkörülmény várják a klub, valamint a pingpong szerelmeseit a keddi és csütörtöki edzésnapokon.

A régi asztalokkal együtt — amit még a 2000 év elején bocsátott a BeregSEK rendelkezésére az „Invaport” Fogyatékkal Élők Kárpátaljai Megyei Testnevelési és Sportközpontja — már akár 6 asztalon egyidejűleg is tarthatnak edzéseket, szervezhetnek versenyeket. Az új asztalok a régiek cseréjét szolgálta volna, de az utóbbiak igény szerint „kis jóindulattal” még gyakorlásra, versenyfelkészülésre alkalmasak.

MVM-Partner-logoA jóütemű eszközfejlesztésnek köszönhetően már a modern versenyasztalokon pattoghatnak a „III. Beregszász a Sportért és Ifjúságért” című szeptember 8-i, valamint a „Közös nemzeti érdekünk: fiatalokkal az esélyegyenlőségért és a sportért” elnevezésű december 1-i ifjúsági asztalitenisz kupa labdái. Előbbit a beregszászi „Kárpátaljai Panoráma” Kulturális Alapítvány, utóbbit a BeregSEK szervezi. Mindkét rendezvény anyaországi részfinanszírozásból valósulhat meg. A három új játéktér az MVM Partner Zrt. nagyvonalú támogatásának köszönhetően érkezett a sportegyesülethez. (Megj.: ugyancsak nekik köszönhető a tornaterem világításrendszerének modernizálása)

A BeregSEK vezetősége ezúton hívja fel a pingpong kedvelőinek figyelmét, hogy — előzetes egyeztetést követően — bárki részt vehet az ingyenes foglalkozásokon, edzésnapokon 15:00-tól 18:00 óráig.

Répási István Beregszász hetilap
IMG_1537
IMG_1540
IMG_1546
IMG_1555
IMG_1487
IMG_1532
IMG_1534
IMG_1490
IMG_1489
IMG_1524
IMG_1481

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek