Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon A győztes mindent visz!

Hírek - Híreink

IV_fordulo_index

Véghajrájába érkezett a Beregszászi Városi Tanács és a BeregSEK közös szervezésű tornája, a III. Beregszászi Amatőr Asztalitenisz Vándorkupa. Az elmúlt hétvégén lezajlott a 2017/2018-as kiírás negyedik fordulója is, ami nem hozott túl nagy meglepetést az előző három versenyen megszokottakhoz képest, azonban izgalmakban ezúttal sem volt hiány.
Az ötfordulós torna utolsó versenyén dől el a vándorkupa sorsa. Kardos Zoltán (egymást követő) második győzelmével kiegyenlítette a párharcot az első két forduló győztesével, Fóris Józseffel, aki végül csak az ötödik lett.

A forduló eredménye a következőképpen alakult:

1. hely: Kardos Zoltán,

2. hely: Pacuk Sándor,

3. hely: Martin Roland.

A verseny ismét az olimpiai rendszer szabályai alapján került megrendezésre, így a játékosoknak meg kellett küzdeniük az 5-8. és a 9-12. helyezésekért is.

Nagy Viktória a hatodik végzett, ám kimagasló teljesítményéért a szervezők különdíjban részesítették.

IV_fordulo_csoport

A díjakat, okleveleket Prodán János, a BeregSEK alapítója és Vaszil Fekete, a Beregszászi Városi Tanács Közoktatási-, Ifjúsági- és Sportfőosztályának vezetője adta át.

A versenybírák az eredményhirdetést követően megköszönték a résztvevők aktivitását, lelkesedését, s azt követően felhívták a figyelmet az utolsó, V. forduló időpontjára, ami: 2018. március 10-e, szombat.

Répási István, Beregszász hetilap
Fotó: Barta Károly
IV_fordulo_1
IV_fordulo_2
IV_fordulo_3
IV_fordulo_4
IV_fordulo_5
IV_fordulo_6
IV_fordulo_7

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek