Get Adobe Flash player

Ma 2021. szeptember 28, kedd, Vencel napja van. Holnap Mihály napja lesz.

Képgaléria (flash)
14-09-2012-osszukran
Videó-ajánló

Get Flash to see this player.

Keresés
Híreink
 • 21.07.12. Hírek >> Híreink
  1927-ben, ezen a napon született Gyetvai Elemér világbajnok magyar asztaliteniszező, edző - a versenyszerű asztaliteniszezést 1945-ben, kezdte. Több egyesületben versenyzett, majd 1950-ben a „Budapesti Építők” sportolójaként került be a magyar válogatottba. Itt 1960-ig szerepelt, az aktív sportolást 1961-ben fejezte be. Visszavonulása után két évig az indonéz válogatott vezetőedzője volt. ...
  Bővebben...
 • 21.05.05. Hírek >> Híreink
  E napon a Fogyatékos Emberek Világszervezete Európai Régiójának kezdeményezésére számos országában a fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek, önkéntesek, és maguk az érintettek is rendezvényekkel ünneplik az Esélyegyenlőség Napját. Világszerte több millió ritka és veleszületett rendellenességgel élő ember él. ...
  Bővebben...
 • 21.04.22. Hírek >> Híreink
  A Beregszászi Városi Tanács büszke arra, hogy a városban olyan sportolók és őket támogató mentorok, edzők találhatóak, akik kiváló eredményeket mutatnak fel, és akiknek köszönhetően országos, sőt nemzetközi szinten is hallanak a mi városunkról, Beregszászról.Babják Zoltán polgármester 2021. április 22-én nyújtotta át az ösztöndíjakat, okleveleket és érmeket. ...
  Bővebben...
 • 21.04.13. Hírek >> Híreink
  A szociális szféra támogatása mindig is az egyik legfontosabb célkitűzései közé tartozik a világ legtöbb önkormányzatának, nincs ez másképp a Beregszászi Városi Tanácsnál sem. Beregszász szociális konyhájának működtetése egy kiemelkedő humanitárius kezdeményezése a Városi Tanácsnak, a világjárvány kezdete óta pedig ennek fontossága csak tovább nőtt. ...
  Bővebben...
 • 21.04.07. Hírek >> Híreink
  A Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF) döntése értelmében 2014 óta április 6,-a az asztalitenisz világnapja E sportág ünnepnapja kapcsán osztotta meg gondolatait a beregszászi Pulzus FM 92.1 Sportkeddv című tematikus sportműsorában Egyesületünk kiválósága, Nagy Viktória. ...
  Bővebben...
Támogatóink

postheadericon Kupa-forduló és évzáró a BeregSEK-ben

Hírek - Híreink

II_fordulo_index1Amíg a város szívében a IV. Beregszászi Adventi Vásár nyitóünnepségére készülnek az árusok és a városvezetők, addig a korlátozott fizikai képességű személyek „Bereg” Beregszászi Sport és Egészségjavító Klubja szervezésében lezajlott a III. Beregszászi Amatőr asztalitenisz Vándorkupa második fordulója. 

Az adventi készülődés, a mézeskalács és a gőzölgő forralt bor csábítása ellenére is voltak, akik inkább az asztaliteniszt választották szombat délelőtti programnak. A ratingpont-rendszerű, ötállomásos kupa második fordulójában Fóris József, Nagy Viktória, Répási István és Martin Roland növelte versenypontjainak számát. Annak ellenére, hogy az első és a második fordulót ugyanaz a játékos (Fóris József) nyerte meg, a hátralévő három fordulóban még bárki beleszólhat a versenysorozat alakulásába. A részvevők közül ezúttal négyen kerültek közelebb a Vándorkupa végső elhódításához.

Ez volt az év utolsó beregszászi asztalitenisz versenye. A soron következő, harmadik fordulót 2018. január 27-én rendezik.

web3

Élve az alkalommal a BeregSEK vezetősége ezúton köszöni meg a helyi pingpongos közösség összetartását, a rendezvényekben való aktív közreműködést. Tagjai számára egészségben, szerencsében bővelkedő áldott karácsonyt és boldog új esztendőt kívánnak.

Mindenképp említést érdemel, hogy az Egyesület működéséhez és 2017. évi szakmai programjainak megvalósításához a BGA Zrt, a Szerencsejáték Zrt., az MVM Partner Zrt. és Bp. IX. kerületi Ferencváros Önkormányzata nyújtottak támogatást. A versenyek színvonaláért és az asztalitenisz népszerűsítéséért — együttműködő partnerként és társszervezőként — a KMKSZ ISZ, az UMDSZ és a Debreceni Asztalitenisz Klub (D.A.K) vállaltak oroszlánrészt.

Külön köszönet illeti Babják Zoltán polgármestert, Vaszil Fekete főosztályvezetőt és a beregszászi polgármesteri hivatalt, amiért egész évben támogatták a BeregSEK kezdeményezésit. Az egyesület vezetése ezúton fejezi ki háláját Babják Edit oktatási főosztályvezetőnek és Veres Péter iskolaigazgatónak is, amiért biztosították a klubtagok felkészülésének és a versenyeinek helyszínét.

Folytatás 2018-ban…
web4
web5
III_ vandorkupa_naptar

 

postheadericon Népszerű cikkek

postheadericon Friss hírek